System MOGIŁY.PL w Opocznie

ℹ️ℹ️ℹ️ Od czerwca PGK Opoczno uruchomiło innowacyjny system MOGIŁY.PL, który zawiera dokładną ewidencję osób pochowanych na wszystkich trzech opoczyńskich cmentarzach. ℹ️ℹ️ℹ️

System jest niezwykle przydatny także dla historyków i badaczy dziejów regionu. Dzięki wbudowanej wyszukiwarce pozwala szybko wyszukać pochowanego, wyświetlić miejsce pochówku na interaktywnej mapie geodezyjnej a także skorzystać z wielu bardzo przydatnych narzędzi. Na stronie internetowej można znaleźć galerie każdego cmentarza, fotografie nagrobków, zestawienie bieżących rocznic, szczegółowy spis zmarłych czy bardzo istotny dział grupujący groby osób zasłużonych dla miasta i regionu. Można również skorzystać z wirtualnego spaceru.

System jest dostępny pod adresem: https://mogily.pl/start/g-opoczno