Powiatowe Obchody Międzynarodowego Dnia Ochrony Zabytków

W maju odbędzie się VI Edycja Powiatowych Obchodów Międzynarodowego Dnia Ochrony Zabytków. Gorąco zachęcamy do udziału w konkursach organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Opocznie. Ich celem jest propagowanie interesujących miejsc historycznych, oryginalnych i pięknych obiektów zabytkowych oraz ciekawych ludzi wpisujących się w dziedzictwo kulturowe naszego regionu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w:
‒ Konkursie Plastycznym „Pamiątki dziedzictwa”,
‒ Konkursie Jednego Wiersza „Przeszłość ukryta w słowie”,
‒ Konkursie Fotograficznym „Co pozostało z tamtych lat”.

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi podczas uroczystości VI Powiatowych Obchodów Międzynarodowego Dnia Ochrony Zabytków w dniu 9 maja 2019 r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Opocznie.

Poniżej zamieszczamy regulaminy konkursów: