Opoczno i opocznianie w dawnej fotografii

Wielka liczba, nierzadko wyjątkowych archiwalnych fotografii, którymi zdecydowali podzielić się mieszkańcy Opoczna i okolic już po publikacji pierwszej edycji albumu spowodowała, że po sześciu latach zdecydowaliśmy się na jego reedycję. Nowe wydanie zostało poprawione i uzupełnione o blisko 100 zupełnie nowych i dotychczas nieznanych fotografii, które doskonale obrazują nieistniejącą już w znacznej części architekturę oraz życie miasta i jego mieszkańców, głównie w pierwszej połowie XX wieku. Zapraszamy do wyjątkowej, sentymentalnej podróży w czasy, które już dawno minęły!

Muzeum Regionalne w Opocznie

Cena – 50,00 zł