MARIAN. Wspomnienie o pułkowniku Marianie Zachu, ostatnim “ułanie” majora Hubala

Zbiór wspomnień dotyczących śp. płk. Mariana Zacha – Honorowego Hubalczyka, Kustosza Tradycji, Chwały i Sławy Oręża Polskiego, wiceprezesa Środowiska Żołnierzy “Hubalczycy”, niestrudzonego piewcy historii mjr. Henryka Dobrzańskiego “Hubala” i jego Oddziału Wydzielonego Wojska Polskiego, kolekcjonera.

W publikacji znalazły się teksty i zdjęcia osób, które znały i szanowały pułkownika, pragnęły podzielić się wspomnieniami o nim, składając mu tym samym hołd i podziękowanie za wkład w pielęgnowanie pamięci o naszych bohaterach.

Autorzy: Jacek Lombarski, Marcin Szymański, Władysław Łaski

Cena – 30,00 zł